Valminud tellimuste kättetoimetamine

Tellitud toodete valmistamist alustatakse peale makse laekumist Pilditeenused OÜ arveldusarvele. Tellimuse täidame üldjuhul 2-3 tööpäeva jooksul ja paneme teele kohe peale tellimuse valmimist. 

Kasutame tellitutud toodete kätte toimetamiseks erinevaid mooduseid, saad valida endale sobivaima:

Itella SmartPOST pakiautomaat–tellimuse saad kätte just Sulle sobivas kohas ja sobival ajal, sest kaubanduskeskused on avatud hilisõhtuni ning ka nädalavahetustel. Kui pakk on kohal, saadetakse Teile SMS-teade koos uksekoodiga. Sisesta uksekood pakiautomaati ning saadki oma tellimuse kätte.

OMNIVA pakiautomaat–välitingimustes kasutatavad pakiautomaadid, mis asetsevad linnades ja suuremates asulates reeglina kaubanduskeskuste läheduses. Ligipääs 24h.

Pakume ka OMNIVA Postkontori pakiteenust, kus saad ise valida endale sobiva postiasutuse paki kättesaamiseks, mis ei pea olema elukohajärgne, vaid võib olla Sinu tavapärasele liikumisteele paremini sobiv postiasutus. Paki saabumisest teatatakse SMS-i või e-posti teel. 

Tulen ise järgi Trükikotta - Supeluse 2, Pärnus.

Tarnehindades sisalduvad juba ka käsitlus- ning pakendamisekulud. Soovitame tarnekulude optimeerimiseks grupeerida oma tellitavad tooted. Meie ei saa kaht eraldi tellitud toodet kokku panna ning transpordikulud laienevad seega mõlemale eraldi.
Pakk saadetakse tellija omal vastutusel, kuid me teeme kõik endast oleneva, et kaitsta õrnu tooteid. Pakendid on piisava suurusega ja kõik tooted on hästi kaitstud.

Küsimuste korral tarne kohta kirjutage: pood@prindipood.ee